Sosyal Etkinlik Alanları

Blog admin Kasım 13, 2021

Yaşlanan ve yaşlanmaya başlayan insanların genellikle çevreyle uyum kapasitesi azalmaya başlar. Daha sağlık dolu ve bakıma ihtiyaç duydukları için kesinlikle bu dönemdeki kişiler için hayat biraz daha farklıdır.

Bu ihtiyaçların giderilmesi ve karşılanabilmesi için onlara kesinlikle sosyal etkinlik alanları sunulmalıdır. Ancak günümüzde pek çok yaşlı kendi istediği gibi bir sosyal etkinlik alanı ne yazık ki bulamıyor. Bilge Bakımevi olarak yaşlı ve yaşlanmakta olan kişilere sosyal etkinlik alanları sunarak bir arada vakit geçirebilecekleri hoş alanlar yaratıyoruz.

Sosyal Etkinlik Alanları Yaratıyoruz

Yaşlılık tıpkı çocukluk,  ergenlik, yetişkin gibi doğal bir süreçtir ve insanın gelişimini tamamladığı en son evre olarak ön plandadır. Bu nedenle de yaşlılarımızın her daim sosyal etkinlik alanlarında var olması zihinsel ve fiziksel açıdan onlar adına oldukça önemlidir. Bu nedenle Bilge Bakımevi olarak sosyal etkinlik alanlarına sürekli olarak yatırım yapıyor ve alanında uzman sağlık personellerimiz ile birlikte ve çok daha kaliteli bir bölgeye çeviriyoruz.

Sosyal Etkinlik Alanları

Özellikle yaşlıların etkileşimde bulunabileceği yaşıtları ile aile ve arkadaş ortamını bir arada sunabiliyoruz. Ayrıca hastalarımızın her türlü Sağlık sorunlarına hem fiziki hem de psiko-sosyal durumlarını kontrol ediyor çok daha ileriye gitmelerini sağlayabiliyoruz.

Bilge Bakımevi olarak hastaların çok daha huzurlu bir şekilde bir arada olabilmesi özellikle yaşlılık dönemlerinde rahat edebilmesi için çok sayıda farklı hizmetlerimiz ile İzmir’de faaliyetler sunuyoruz.

#sosyal etkinlik #Sosyal Etkinlik Alanları
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.