İzmir Özel Huzurevi

Blog admin Nisan 27, 2022

İzmir Özel Huzurevi, İzmir’in en güvenilir bakım evlerinin başında gelir. Huzurevleri, modern çağın en önemli yaşlı evleri arasındadır. Bakım hizmeti almak isteyen ve yakınlarının yanında kalarak onlara yük olmak istemeyenlerin tercihi huzurevleri olacaktır. Bakımevlerinin tercih edilme nedenlerinin başında gelen, aile büyüklerinin kendilerini burada daha özgür hissetmesidir.

Huzurevlerinde sağlığı yerinde olan yaşlılar için çok farklı aktiviteler yer alır. Yürüyüş alanı geniş olan bakımevlerinde sosyalleşme için açık hava aktiviteleri yapılır. Tiyatro, şehir gezileri de bu aktiviteler arasında ilk akla gelenlerdir. Müzikli gösteriler ve hobi saatleri yer alır. Aynı yaş grubunda olan büyüklerimizin bir arada bulunduğu ortamlar, onların mutlu ve keyifli vakit geçirmesine de vesile olur.

Profesyonel Hizmet Sunan Bakımevleri

İzmir Özel Huzureviprofesyonel hizmet sunan bakımevlerinin başında gelir. Bakımevlerinde kalacak olan yaşlılarımız, farklı yaş gruplarında yer alır. Yaşlılarımızın zihinsel ve fiziksel etkinlikleri de farklılıklar gösterir. Sağlığı yerinde olmayan yaşlılar için özel bakım hizmetleri bulunur. Bazı hastalar için özel bakım ve ilgi gerekir. İzmir Özel Huzurevi, bu hastalar için şefkatli ve bilgili sağlık elemanları ile hizmet sunar. Alzheimer, çeşitli evreleri olan bir rahatsızlıktır. Hastalığın son evresinde hastanın yemek yeme ve konuşma gibi temel yaşamsal aktiviteleri de yapamadığı gözlenir. Yoğun ilgi ve gözlem altında tutulması gereken hastalar için deneyimli bakımevlerine ihtiyaç son derece fazladır.

Sağlık Ekiplerinin Anında Müdahalesi

İzmir Özel Huzurevi sağlık ekipleri 7/24 görev yaparlar. Rahatsızlanan yaşlılar için anında müdahale hizmeti bulunur. Diş kontrolleri, ilaç takibi uzman ekipler tarafından yapılır. Oda ve yatak temizlikleri sık aralıklarla yapılır. Hijyen kurallarına uygun olarak yapılacak temizlikler, bakımevinin sağlıklı ve hijyenik ortamlar olmasını sağlar.

Farklı yaş gruplarının değişen ihtiyaçlarına anında cevap verilir. Yaşlı yakınlarını ziyaret edecek olanlar için merkez, sürekli açıktır. Telefonla bilgi almak ta söz konusudur. Yaşlıların sevgi dolu bir ortamda ilgiyle kalması son derece önem taşır. Bu konuda İzmir Özel Huzurevi, geniş alanı ve temiz ortamı ile tercih edilir. Bakımevi odaları ise son derece ferahtır.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.