İzmir Güzelbahçe Huzurevi İlanları

Blog admin Nisan 26, 2022

İzmir Güzelbahçe huzurevi ilanları nedir, güncel ilanlar genel itibarıyla merak konusudur. Huzurevleri belli yaşlar da olan kişilere belli şartları sağlamaları halinde hizmet veren devlete veya özele bağlı kurumlardır. Devlete bağlı kurumlara 60 yaş ve üzeri başvurular kabul edilirken özele bağlı huzurevlerine 55 yaş ve üstü yaşlılar kabul edilmektedir. Huzurevlerinde sorumlu müdür, sosyal çalışmacı, psikolog, tabip, hemşire/sağlık memuru, yaşlı bakım elemanı, aşçı ve diğer personeller bulunur.

Burada bulunan personel, bünyesinde yaşayan yaşlı insanlara kaliteli hizmet verir.
Devlete ait ülke genelinde yaklaşık 158 adet huzurevi bulunmakta iken özel huzurevleri sayısı ile bu sayıyı 3 katına kadar çıkar. İzmir’de ise yaklaşık 59 adet huzurevi bulunur. İzmir Güzelbahçe huzurevleri ilanları göz önünde bulundurularak tercih yapılabilir.

Huzurevlerine Nasıl Başvurulur?

Özele bağlı huzurevlerine başvuru yapılacak ise 55 yaş ve üstü yaşlı kişiler, tercih ettikleri veya en yakınında bulunan huzurevine bizzat gidip başvuru evraklarını doldurmak suretiyle başvuru yapabilirler. Başvuru esnasında kişiden kimlik fotokopisi, SGK hizmet döküm belgesi, malvarlığını gösterir belge mevcut ise bu belge talep edilir. Yapılan başvuruları incelemek için oluşturulan kurul, şartlar mevcut ise yaşlı kişinin başvurusunu kabul eder.

Özele bağlı olan huzurevlerinde kişinin fiziksel durumuna, bakımındaki kullanılacak materyallere göre bir ücret ödenmesi söz konusu olur. Huzurevlerinde çalışan personel Özel Huzurevi Yönetmeliği uyarınca görev ve sorumluluklarını yerine getirir. Hastalarla özel olarak ilgilenilerek kaliteli bir hizmet verilir.

İzmir Güzelbahçe Huzurevleri

İzmir Güzelbahçe huzurevi ilanları toplum tarafından merak edilen bir konu olup Güzelbahçe’deki huzurevleri şunlardır;

  • İzmir Özel Anılar Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi
  • İzmir Özel Çamlı Konak Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi
  • İzmir Özel Cemre Yaşlı Bakım ve Huzurevi
  • İzmir Güzelbahçe Yakamoz Yaşlı Bakım ve Huzurevi
  • İzmir Özel İdil Yaşlı Bakımevi ve Huzurevi
  • İzmir Özel Sinem Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Bu huzurevlerinden herhangi biri tercih edilerek tüm imkânlarından yararlanılabilir. Son derece hijyenik olan huzur evlerinde çalışan personelde güler yüzlü hizmet vermektedir.

#İzmir Güzelbahçe Huzurevi İlanları
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.