Evde Fizik Tedavi Hizmetleri

Blog admin Kasım 4, 2021

Evde sağlık hizmetlerinin en sık tercih edilenleri arasında fizik tedavi gelmektedir. Neredeyse her yaş grubu için ideal olan fizik tedavi hizmetleri artık evlerde çok rahat bir şekilde verilebiliyor. Hastane konforunda hastaları çok daha rahat ettirecek birçok hizmetin verildiğini söylemekte yarar var.

Bilge bakım evi olarak uzman sağlık kadromuz ile evde fizik tedavi hizmetlerini sağlıyoruz. Osteopati, manuel terapi ve kuru iğneleme gibi hizmetleri evlerinizde verebiliyoruz. Bu alanda donanımlı sağlık personellerimiz özel tedavi ve teknikleri ile rahatlamanızı sağlıyor. Çok farklı kas ağrıları, iskelet sorunları başta olmak üzere bel fıtığı, boyun fıtığı, sırt ağrıları, fibromiyalji gibi sorunlara kalıcı etkili çözümler buluyoruz.

Evde Fizik Tedavi Nasıl Yapılır?

Evde fizik tedavi mutlaka bir uzman tarafından yapılmalıdır felç geçirmiş, kalça kırığı olan, ameliyatlı hastalar ya da kalça diz protezi ameliyatı olan hastalar için son derece idealdir.

Evde Fizik Tedavi Hizmetleri

Evde Fizik Tedavi

Herhangi bir şekilde yürümesini yitiren hastalarda evde fizik ihtiyacına gereksinim duyarlar evinize gelecek uzman fizyoterapist arkadaşımız kesinlikle fizik tedavi konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri verecektir.

Evde Fizik Tedavi Hizmetleri

Uzman fizyoterapist fizik tedavinin yanı sıra yalnızken evde tek başınıza yapabileceğiniz fizik tedavi hareketlerine de vermektedir. Bu hareketler doğrultusunda kesinlikle kendinizi fiziksel olarak çok daha iyi hissedersiniz.

#Bilge bakım evi #Evde fizik tedavi
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.