Evde Bakım Hizmetleri

Blog admin Kasım 1, 2021

Evde bakım hizmetleri uzman doktorlar ve hemşire ile birlikte yapılmalıdır. Bilge bakımevinde evde sağlık hizmetleri evde bakım hizmetlerinin tamamı verilebilmektedir.

Evde Bakım Hizmetleri

Evde Bakım Hizmetleri

Bakım hizmetlerinin asıl amaçlarının başında ihtiyaç sahibi hastaların tahlil, tetkik, muayene, tedavi ve tıbbi bakımlarını yapmak gelmektedir. Bu kişilere sıcak ve samimi davranmak psikolojik ve sosyal destek vermek son derece önemlidir. Ayrıca sağlık tedavisini izlenmesi takip edilmesi ve gereken işlemlerin uygulanması da son derece önemlidir.

Evde Bakım Hizmetleri

Gelişmiş ülkelerin tamamında yaşlı ve yatağa bağlı olarak tedavisi devam eden hastalara iyileştirme ve tıbbi bakımlar sağlanmaktadır. Sağlık kuruluşlarını yatan hastaların azaltılması ve evde bakım hizmetlerinin yaygınlaştırılması ülkemizde giderek artmaktadır.

Bilge Bakımevi olarak hastalarımıza her daim öncelikli olarak bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu alanda yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda uzman sağlık personellerimiz 7/24 hizmetler sunuyor ve haftanın her günü sizlere rahatlıkla evde bakım hizmetleri verebilmektedir.

Evde Bakım Planının Hazırlanması ve Kontrolü

Evde bakım hizmetlerinde erkek ya da bayan hemşire olmak üzere yardımcı sağlık destek personelleri de sağlamaktayız.

Yaşlı bakım planları gerçekleştirerek ihtiyaç duyulan her nokta hizmetler götürebiliyoruz. Fiziksel ve psikolojik halde rahatsızlığı bulunan hastalara da evde bakım hizmetleri verilebiliyor. En yetkili ve hızlı bir şekilde bakım planı oluşturularak yetkin personeller ile birlikte 7/24 bu görevleri üstleniyoruz.

#Evde bakım #Evde bakım hizmetleri
Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.